Ochrana osobných údajov

Osobné údaje sú chránené pred zverejnením a použitím treťou osobou. Sú použité iba pre zasielanie objednanej zásielky a pre komunikáciu so zákazníkom. Používaním našich internetových stránok súhlasíte so zhromažďovaním a používaním osobných údajov v uvedenej miere a súhlasíte s uvedenými pravidlami.

Nové Nariadenie o Ochrane Osobných Údajov (GDPR)

Z dôvodu nadobudnutia platnosti Nariadenia o ochrane osobných údajov (GDPR) by sme Vás radi informovali, že internetové stránky www.littlecarpathians.sk rešpektuje Vaše osobné údaje a spracuváva ich v súlade s platnými predpismi, zároveň vykonáva potrebné zmeny s cieľom prispôsobiť sa a dodržať všetky zákonné povinnosti na zaistienie bezpečnosti Vašich osobných údajov.

Z tohto dôvodu Vám chceme pripomenúť, že spracovanie údajov vykonávané našou spoločnosťou. prevádzkovateľom stránok www.littlecarpathians.sk.

Zároveň si Vás dovoľujeme informovať, že môžete kedykoľvek odstúpiť od súhlasu s podmienkami a uplatniť si právo na prístup, opravu a vymazanie údajov zaslaním e-mailovej správy na nasledovnú adresu: info@littlecarpathians.sk

Milan Potrok