Littlecarpathians | Bigsmithy Cheesecake

Bigsmithy Cheesecake

• domáce meno: Cheesy

• chovateľské meno: Bigsmithy Cheesecake

• dátum narodenia: 21.04.2017

• chovateľ: Linda Fábos, Nagykovácsi (HU)

• farba: tricolor

• výška v kohútiku: 37 cm

• MLS, POAG, NCCD, IGS - N/N negativ

• Lafora N3/N3 negativ

• chovná suka


Slovenský šampión mladých

Maďarský šampión mladých

Český šampión mladých

Slovenský šampión krásy

Slovenský grand šampión


Rodokmeň

Výsledky výstav

Bigsmithy Cheesecake
Dátum Výstava Miesto Rozhodca Trieda Výsledok
10.9.2017 OV Pezinok (SK) Otakar Vondrouš (CZ) mladší dorast VN1, najkrajší mladší dorast2
16.9.2017 MVP Nitra (SK) Jos De Cuyper (BE) mladší dorast VN1
17.9.2017 MVP Nitra (SK) Jaroslav Matyáš (SK) mladší dorast VN1
10.2.2018 MVP Nitra (SK) Hana Ahrens (AT) mladých V1, CAJC
18.2.2018 NVP Bratislava (SK) Jozef Jursa (SK) mladých V1, CAJC, VSM, BOJ
25.3.2018 NVP Salgótarján (HU) István Orczik (SRB) mladých V1, CAJC
7.4.2018 MVP Nitra (SK) Grzegorz Weron (PL) mladých V1, CAJC
Splnené podmienky pre titul Slovenský šampión krásy mladých
8.4.2018 MVP Nitra (SK) Željka Halper Dražić (HR) mladých V1, CAJC, BOS
21.4.2018 MVP České Budějovice (CZ) Roland Spoerr (AT) mladých V3
29.4.2018 NVP Mosonmagyaróvár (HU) Gabriella Csigai (HU) mladých V1, CAJC, BOB, JBIG, BIG2
5.5.2018 MVP Praha (CZ) Luis Pinto Teixeira (P) mladých V1, CAJC, BOJ, JBIG2
19.5.2018 MVP Szilvásvárad (HU) Csaba Borsfai (HU) mladých V2
20.5.2018 MVP Szilvásvárad (HU) Grzegorz Weron (PL) mladých V1, CAJC, BOJ, Crufts Q 2019
Splnené podmienky pre titul Maďarský junior šampión
21.5.2018 MVP Szilvásvárad (HU) Gabriela Ridarčíková (SK) mladých V1, CAJC, BOS
26.5.2018 KV Chvojnica (SK) Luděk Vrtík (SK) mladých V1, CAJC, KVM
8.6.2018 MVP Nitra (SK) Victor Lobakin (AZ) mladých V1, CAJC
9.6.2018 MVP Nitra (SK) José Homem de Mello (PT) mladých V1, CAJC, Grand Prix Junior Winner
10.6.2018 MVP Nitra (SK) Dorota Witkowska (PL) mladých V1, CAJC, Crufts Q 2019
23.6.2018 MVP Brno (CZ) Kresten Scheel (DK) mladých VD
30.6.2018 NVP Klatovy (CZ) Jaroslav Matyáš (SK) mladých V1, CAJC, BOJ, JBIG3
14.7.2018 NVP Mladá Boleslav (CZ) Skaar Torbjörn (SWE) mladých V3
18.8.2018 MVP Bratislava (SK) Pero Bozhinovski (MK) stredná V1, CAC, Res.CACIB
Splnené podmienky pre zaradenie do chovu
19.8.2018 MVP Bratislava (SK) Jean-Pierre Achtergael (BE) stredná V1, CAC
25.8.2018 MVP Mladá Boleslav (CZ) Petr Dvořák (CZ) mladých V1, CAJC, BOJ
Splnené podmienky pre titul Český junior šampión
1.9.2018 NVP Olomouc (CZ) Jan Coppens (NL) mladých V1, CAJC, BOJ, JBIG
15.9.2018 ŠV Bohdaneč (CZ) Mike Denny (GB) mladých V3
6.10.2018 MVP České Budějovice (CZ) Sergej Vanzha (SK) stredná V1, CAC, CACIB, CAC ČMKÚ
19.10.2018 MVP Komárom (HU) Anne MacDonald (GB) stredná V1, CAC
20.10.2018 MVP Komárom (HU) Patricia Burunkai (HU) stredná V1, CAC
21.10.2018 MVP Komárom (HU) Jill Peak (GB) stredná VD2
26.10.2018 MVP Bratislava (SK) Miroslav Václavík (CZ) stredná V1, CAC, CACIB, BOB, BIG3
27.10.2018 MVP Bratislava (SK) Iva Černohubová (CZ) stredná V2, Res.CAC
28.10.2018 MVP Bratislava (SK) Jozef Jursa (SK) stredná V1, CAC
2.12.2018 MVP Praha (CZ) Cindy Kerssemeijer (NL) stredná V1, CAC, CACIB, CAC ČMKÚ, BOS
8.12.2018 MVP Nitra (SK) Věra Dvořáková (CZ) stredná V1, CAC, CACIB, BOS
9.12.2018 MVP Nitra (SK) Zaza Omarov (GE) stredná V1, CAC, Res.CACIB
12.1.2019 NVP Brno (CZ) Věra Dvořáková (CZ) stredná V1, CAC, Národný víťaz, BOS
25.1.2019 MVP Nitra (SK) Petr Řehánek (CZ) stredná V1, CAC, Res.CACIB
Splnené podmienky pre titul Slovenský šampión krásy
26.1.2019 MVP Nitra (SK) Otakar Vondrouš (CZ) stredná V1, CAC, CACIB, BOS
27.1.2019 MVP Nitra (SK) László Erdős (HU) stredná V1, CAC, CACIB
2.2.2019 MVP Brno (CZ) Laura Cox (IE) stredná V1, CAC, Res.CACIB
3.2.2019 MVP Brno (CZ) Jos De Cuyper (BE) stredná V1, CAC, Res.CACIB
23.2.2019 VS Bratislava (SK) Marián Konečný (SK) šampiónov V1, CAC, Victory Winner, BIG3
24.2.2019 NVP Bratislava (SK) Peter Harsányi (HU) šampiónov V1, CAC, Víťaz Slovenska, BOB, BIG2
4.5.2019 MVP Lučenec (SK) Viera Staviarska (SK) šampiónov V1, CAC, CACIB, BOS
Splnené podmienky pre titul Slovenský grand šampión
5.5.2019 MVP Lučenec (SK) Sergej Vanzha (SK) šampiónov V1, CAC, CACIB, BOS
25.5.2019 KV Chvojnica (SK) Ľudovít Pitoňák (SK) šampiónov V2, Res.CAC
7.6.2019 MVP Nitra (SK) Štefan Šinko (SI) šampiónov V1, CAC, CACIB, BOS
8.6.2019 MVP Nitra (SK) Laurent Pichard (CH) šampiónov V2, Res.CAC, Res.CACIB
9.6.2019 MVP Nitra (SK) Jozef Jursa (SK) šampiónov V1, CAC, CACIB, BOS, CruftQ 2020
29.6.2019 NVP Klatovy (CZ) Lenka Frnčová (CZ) šampiónov V1, CAC
6.7.2019 MVP Veľká Ida (SK) Kristina Tar (UA) šampiónov V2, Res.CAC
7.7.2019 MVP Veľká Ida (SK) László Erdős (HU) šampiónov V2, Res.CAC